Támadószellemben készül a Szpari

A Szpari támadó focival fogadja a REAC-ot, Ígéri Révész Attila.Hegedüs a védősorban focizik, Lippai is újra a kezdőben lesz.
 

A Szpari pénteken este tartotta utolsó edzését a szombati bajnoki meccs előtt. A villanyfényes tréningen a REAC elleni taktikát gyakorolták a játékosaink. Az edzés után Révész Attila a következőket nyilatkozta az előkészületekről:

Révész Attila:

- Itthon elvárás a támadószellemű foci a csapattal szemben, ezúttal a sérülések, betegség is meghatározza az összeállítást, és a középpályán a támadó játékosaink lesznek többségben. Jobb védő posztján most Miskolczi Laci szerepel, hisz Perényinek bal oldalon kell játszania Cornaci kiesése miatt. Hegedüs Tibor középső védő lesz, mert Goia a hörgő betegsége miatt nem játszhat. Minczér Tibi is sérült. Lippai és Bárányos is a kezdőben lesz.

Ha sikerül megvalósítani az elképzeléseinket, akkor nagyon attraktív játékot láthatnak majd a szurkolóink. Igaz, ez játék magában rejti a veszélyt a védekezésben, ezért ma este is a védekező játékunkat gyakoroltuk. Úgy érzem sikerült is előbbre jutnunk ebben. Nagyon kell vigyáznunk arra, hogy a széleken ne tudják belőni a labdákat a középpályánk mögé a gyors szélsőiknek. Már középen nagyon agresszívan kell védekeznünk. Úgy érzem mindenki belátja, hogy nem csak a támadásban kell teljesíteni, a védekezésre is figyelni kell. Úgy gondolom, ha a játékosok olyan harcos szellemben játszanak, mint az utóbbi mérkőzéseken, akkor eredményesek leszünk, és egy jó meccsen megszerezzük a győzelmet.

 

Várható összeállítás: Lazareanu – Miskolczi, Mboussi, Hegedüs, Perényi – Lippai, Ramos, Bárányos, Zabos – Apostu, Dosso