Tarcalon regenerál a csapat -2010.04.21.-

Délután a tarcali Andrássy kúriába érkezett a csapat.

Ma délután a tarcali Andrássy kúria vellnesz központjában regenerál a csapatunk.

Csütörtökön délelőtt edzést tart a csapat, amire várhatóan Kemecsén kerül sor.

Pénteken délben a Spartacus Telkibe indul, délután az ottani edzőközpontban gyakorola csapat.

Szombaton Telkiből indulnak Győrbe, ahol 18 órakor kezdődik a bajnoki találkozó.

 

Az NB III.-as csapatunk ma délután Anarcson szerepel, a Magyar Kupa megyei selejtezőjében.