Tatabányán kezdünk
Az MLSZ versenybizottsága későbbi (határozatlan) időpontra elhalasztotta a július 21-ére kiírt Szpari – Győr meccset.
Mint ismert a Szpari az élvonalbeli rajt hétvégéjén nem tud a Városi Stadionban játszani, mivel itt zajlik majd a Katolikus Ifjúsági Sport Világtalálkozó. A mérkőzés időpontjával kapcsolatban több variáció is felmerült.
Végül a két klub meg egyezett abban, hogy egyetértően kérik az időpont elhalasztását, azzal, hogy a pontos játéknapról később döntenek. (A későbbi döntést az indokolja, hogy a versenynaptár nagyon sűrű. Most még nem lehet pontosan tudni, hogy melyik klub meddig lesz érintett a különböző kupa küzdelmekben illetve a válogatott játéknapjain lesznek-e érintett labdarúgók a csapatokban.)
Az MLSZ versenybizottsága a két klub által közösen kértek szerint, mai július 13-i döntésében a július 21-ére kiírt Nyíregyháza Spartacus – Győri ETO bajnoki mérkőzést később meghatározandó időpontra, elhalasztotta.
Amikor a sorsolás után ismertté vált, hogy az első fordulót nem tudjuk lejátszani a Városi Stadionban, akkor George F. Hemingway, a Budapest Honvéd FC tulajdonosa egy nemes gesztussal kereste meg a Nyíregyháza Spartacus FC vezetését. A fővárosi klub nevében felajánlotta, hogy a bajnoki mérkőzésünket a most felújított Bozsik Stadionban rendezzük meg, úgy hogy a pálya használatáért nem kérnek bérleti díjat.
A Nyíregyháza Spartacus Football Club vezetése ezúton is megköszöni George F. Hemingway-nek a sportszerű ajánlatát.
A Nyíregyháza Spartacus az élvonal egyik újonca, tehát egy héttel később kezdi a bajnokságot. Az első mérkőzést július 28-án Tatabányán 18 órától játsszuk le.
Hazai pályán a harmadik fordulóban, augusztus 4-én szombaton mutatkozik be a csapat, az ellenfél a REAC lesz. A mérkőzés félhatkor kezdődik.
Végül a két klub meg egyezett abban, hogy egyetértően kérik az időpont elhalasztását, azzal, hogy a pontos játéknapról később döntenek. (A későbbi döntést az indokolja, hogy a versenynaptár nagyon sűrű. Most még nem lehet pontosan tudni, hogy melyik klub meddig lesz érintett a különböző kupa küzdelmekben illetve a válogatott játéknapjain lesznek-e érintett labdarúgók a csapatokban.)
Az MLSZ versenybizottsága a két klub által közösen kértek szerint, mai július 13-i döntésében a július 21-ére kiírt Nyíregyháza Spartacus – Győri ETO bajnoki mérkőzést később meghatározandó időpontra, elhalasztotta.
Amikor a sorsolás után ismertté vált, hogy az első fordulót nem tudjuk lejátszani a Városi Stadionban, akkor George F. Hemingway, a Budapest Honvéd FC tulajdonosa egy nemes gesztussal kereste meg a Nyíregyháza Spartacus FC vezetését. A fővárosi klub nevében felajánlotta, hogy a bajnoki mérkőzésünket a most felújított Bozsik Stadionban rendezzük meg, úgy hogy a pálya használatáért nem kérnek bérleti díjat.
A Nyíregyháza Spartacus Football Club vezetése ezúton is megköszöni George F. Hemingway-nek a sportszerű ajánlatát.
A Nyíregyháza Spartacus az élvonal egyik újonca, tehát egy héttel később kezdi a bajnokságot. Az első mérkőzést július 28-án Tatabányán 18 órától játsszuk le.
Hazai pályán a harmadik fordulóban, augusztus 4-én szombaton mutatkozik be a csapat, az ellenfél a REAC lesz. A mérkőzés félhatkor kezdődik.