Tavaly Miskolczi játszott a legtöbbet -2010.01.03.-

A mögöttünk hagyott 2009-es évben a harminc bajnoki meccsből huszonhaton ott volt Miskolczi, és 1931 perc játék alatt 3 gólt is szerzett.

2009-ben a harminc lejátszott mérkőzésből hármat nyertünk meg, kilencszer lett döntetlen az eredmény, 31 gól lőttünk, és 59-et kaptunk. A harminc meccsen 38 játékos lépett pályára. A legtöbb gólt (8) Homma szerezte tavaly.

 

Miskolczi László és Zabos Attila képviselte az állandóságot, ők huszonhat.huszonhat mérkőzésen léptek pályára.

 

Miskolczi László 1931 percet játszott, három gólt is szerzett. Zabos Attila 1844 perc lehetőséget kapott. Őket 24 mérkőzéssel Dosso követi, de ő csak 1078 percet volt a pályán, ő is két gólos.

Lakatos István 22 meccsen 1744 percet szerepelt.

 

Tavaly a harminc bajnokin tizenhárman játszottak ezer percnél többet, közülük négyen nyáron igazoltak a Szpariba, a négyből kettő - Bogdanovic és Kiss- ideény közben távozott.

 

Miskolczi ( 26 mérkőzés/1931 perc), Zabos (26/1844), Goia (21/1840), Lakatos (1744/22), Mboussi (1674/20), Stojkov (1421/17), Vojinovic (1350/15), Homma (1296/15), Dosso (1078/24), Minczér (1076/17), Kiss (1076/12), Bogdanovic (1050/13), Perényi (1018/13)