Tavasszal kölcsönben -2010.02.03.-

Szilágyi Kazincbarcikára kerül, az NB III.-as keretből is több játékost kölcsönad a Szpari.

Tavasszal Kazincbarcikán focizik Szilágyi Norbert, akit fél évre kölcsönad a Szpari a borsodi másodosztályú csapatnak.

Az NB III.-as keretből is több játékos kölcsönbe igazol, hogy minél több játéklehetőséget kaphassanak.

Lakatos László és Matejkó Roland Kemecsére kerülnek kölcsönbe egy félévre.

Orgován György Tiszakanyáron focizik júniusig.

Reszler Zsolt a tavaszi idényben Nagyhalászon szerepel.

Tóth Norbert ősszel Baktalórántházán volt kölcsönben, most Ibrányba kerül.

Tóth Györgyöt Hajdúböszörmény csapata „veszi kölcsönbe”.