Tavaszra erősödtek

Az őszi szerepléséhez képest a tavaszt sokkal eredményesebben kezdte a Jászberény, de nyernünk kell a szombati meccsen- mondta Gálhidi György.
Szombaton 16.30-kor Jászberényben játssza következő bajnoki meccsét a Szpari. A tavaszi hatodik fordulóban negyedik idegenbeli meccsünket az utolsó helyezett álló csapat ellen játsszuk.

- A Jászberény tavasszal láthatóan erősödött, otthon kétszer is győztek. A Vecsés és a Kecskemét ellen is három pontot szereztek, és van egy idegenbeli ikszük. Ez azt jelenti, hogy most sem lesz könnyű dolgunk, de győznünk kell Jászberényben is. Fontos nagyon, hogy meccs közben ne vegyünk vissza a kezdeti lendületből.
Megnyugtató, hogy a sérültek közül is sokan újra játszhatnak, és nincs eltiltottunk se. A héten jól dolgozott a csapat. Az összeállítást a pénteki edzés után döntöm el, mivel sokan vannak, akik sérülés után tértek vissza. A csapat gerince most is adott- mondta a szombati meccsről Gálhidi György.