Telkiben készül a csapat -2010.03.11.-

Ma délután Telkibe érkezett a Szpari, a holnapi bajnokira itt készül a Spartacus.

A Szpari délután fél öttöl a Telki edzőközpontban edz. Csapatunk itt a szállóban tölti a további időt a holnapi mérkőzésig.

 

Szentes Lázár nyilatkozata a holnapi mérkőzésről: - Most érvényes a régi mondás: ha eljutunk az ellenfél tizenhatosáig, akkor pezsgőt bontunk! Minden ellenünk szól, de megpróbáljuk...

Várható kezdő: Ovsiyenko - Miskolczi, Kovacevic, Nánási, Varga - Abdelali, Müller, Struhar, Pákolicz - Andorka, Homma

Cserék: Vojinovic, Bosnjak, Oláh, Simon, Zabos, Bouguerra

Eltiltott: nincs

Sérült: Stanisic boka, Hurt comb, Balbinot vádli, Davidov térd, Minczér hasfal, Fekete fej sérülés. Utóbbi egy a Vidi elleni mérkőzésen történt ütközés következménye, és a játékos alapos kivizsgáláson vesz részt ma. Balbinot kedden szerzett vádli sérülést az edzésen, tegnap derült ki, hogy nem szerepelhet a hétvégén. Davidov a Paks elleni mérkőzés hajrájában sérült meg, a szerdai vizsgálat szerint nem javult azt állapota, így további kezelésre szorul. Hurt és Minczér már hosszabb ideje sérültek.