Tiszabecsen kupázunk -2010.08.25.-

A Magyar Kupa országos főtábláján a 3. fordulóban Tiszabecsen játsszunk.

Kisorsolták a Magyar Kupa 3. forduójának párosítását.

Szeptember 22-én szerdán 15:30-kor Tiszabecsen lépünk pályára, a helyi megyei elsőosztályú együttes ellen.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, döntetlen esetén hosszabbítással, ha szükséges tizenegyes rúgásokkal.

A tiszabecsi gárda az első fordulóban Hajdúsámsonban nyert 3-0-ra, a második fordulóban a Hajdúböszörményt győzte le otthon 4-3-ra.

A bajnokságban egy meccset játszott a Tiszabecs LC, az Ajak ellen otthon 1-1-et játszottak.