Tiszabecsi kupa meccs -2010.09.21.-
Szerdán Tiszabecsen játszik a Szpari a Magyar Kupában.
Tiszabecs LC – Nyíregyháza Spartacus FC
Magyar Kupa, 3. forduló
Tiszabecs
Szedptember 22. szerda, 15:30
Vezeti: Sándor Csaba, asszisztensek: Vitkai Elemér, Pap Ferenc
A Magyar Kupa harmadik fordulójában Tiszabecsen játszik a Spartacus. Az ellenfél a megyei első osztályban szerepel. Tavaly a hatodik helyen zártak, most kilencedikek a tabellán. Vasárnap Gyulaházán játszottak, és 4-3-as vereséget szenvedtek.
A Tiszabecs csapata a hazai pályáján érzi jól magát igazán. Tavaly a tizenhét bajnoki meccsből csak kettőt veszítettek el otthon, tizenkétszer nyertek.
A Magyar Kupa országos főtábláján az első fordulóban Hajdúsámsonban játszottak és nyertek 3-0-ra. A második fordulóban Hajdúböszörményt fogadták, ezen a találkozón 4-3-ra nyertek. A hazaiak már a második percben gólt szereztek, és az első félidő végére már 3-0-ra vezettek. A hajdúságiak a kilencvenedik percre kiegyenlítettek, de a 93. percben a tiszabecsiek erre is válaszoltak.
A mérkőzésen csapatunkból elsősorban azok kapnak lehetőséget a bizonyításra, akik a bajnoki meccsen kevesebbet játszottak.
A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, döntetlen esetén hosszabbítás, és ha szükséges büntetők döntenek.