Tiszalökön nyert az NB III-as csapatunk
Szombaton Tiszalökön 1-0-ra nyert a Szpari NB III-as csapata.
Tiszalök–Nyíregyháza Spartacus II 0–1 (0–0)
Tiszalök, 200 néző, v.: Kujbus.
Tiszalök: Polgári – Czifrák,Daru, Szabó P., Dobos, Csáki V., Csernijenko (Nagy I.), Hock, Meszesán, Lengyel, Balázs Á. (Péntek)
Edző: Mirgai László.
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Ur, Ambruz, Odrobéna, Tóth Gy., Puskás (Farkas M.), Minczér, Bakos (Orgován), Varga K., Fekete Á. (Nagy D.)
Edző: Balogh Zoltán.
Gólszerző: Szabó P. (öngól, 86. perc)