Tizedszer jön a DVTK
A két csapat tizenkilencedik meccse az élvonalban. A Sóstói úton a DVTK még nem tudott nyerni. Déltől nyitnak a pénztárak! Nyíregyháza – Spartacus szpari.hu
Soproni Liga, 10. forduló
Október 4. szombat, 18.00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Bede Ferenc, asszisztensek: Ring György, Tóth István
Az élvonalban a tizenkilencedik összecsapásunk következik a DVTK ellen. A 2000-es őszi „előszezonban” -alapszakaszban nem találkozott a két együttes. A hivatalos statisztika szerint a tizennyolc meccsből hétszer nyertünk, és hatszor döntetlen eredmény született, négyszer kikaptunk. Egyszer –1983-ban, az utolsó fordulóban a pályán elért eredményt, DVTK - Szpari 2-7, bundagyanú miatt megsemmisítették- az MLSZ-ben 0-0-s eredménnyel kettős vereséget könyveltek el. Vendégként is nyertünk egyszer, 2004 őszén, a gólt Vasas szerezte.
A hazai mérlegünk hat győzelem és három döntetlen.
Az első élvonalbeli győzelmünk a szomszédvár ellen rögtön az első NB-I-es meccsünkön megszületett, 2-0-ra végződött a találkozó. A miskolci alakulat ellen az utolsó élvonalbeli hazai győzelmünk tavasszal született.
A DVTK-nál vagy Benczés Miklós megbizott edző ül a kispadra vagy az újonnan érkező tréner.
Bede a REAC elleni hazai meccsünket vezette legutóbb.
Pénteken elővételben is lehet venni jegyet, a klubirodán. 9-18 óra között.
A DVTK elleni meccs napján a főpénztár –új lelátó felől- és egy pénztár a Sósótói út felől már 12 órakor nyit.
A DVTK elleni meccs napján a főpénztár –új lelátó felől- és egy pénztár a Sósótói út felől már 12 órakor nyit.
A jegyeket érdemes előre megvenni, hogy elkerüljük a sorbanállást.
A beléptetés 16.00-kor kezdődik.