Több fiatalt is kölcsönad a Szpari -2010.01.21.-

Az NB-III.-as keret játékosai közül ötöt kölcsönad a Nyíregyháza Spartacus FC.

A Nyíregyháza Spartacus FC a fiatalok fejlődése, a minél több játéklehetőség biztosítása érdekében az NB III.-as keretből öt focistát kölcsönad: Bodó Gábor, Matejkó Roland, Lakatos László, Orgován György, Orosz Máté.

A játékosokat több NB III.-as klub is hívná, ezek közül a fiatalok számára legkedvezőbb lehetőséget választja majd a klubvezetés.

Reszler Zsoltot félévre a Nagyhalászi Sportegyesülethez adta kölcsönbe a klub.