Több sérült is van a Szpariban

Ambrusz Árpi, Cséke György és Marius Sava sérülés miatt várhataóan nem szerepelhet a hétfői keretben.
A ma délelőtti edzésen Marius Sava és Cséke György nem végezhettek teljes értékű munkát sérülés miatt. Mindketten elkezdik az edzést, de hétfőn valószínüleg nem lesznek bevethetők.
Ambrusz Árpád korábbi sérülése már meggyógyult, már részt vett az edzésen, de hétfőn valószínüleg még ő sem játszik.
Bagoly Gábor deréksérülése rendbe jött, így ő várhatóan a kezdőben lesz az MTK ellen.
A csapat többi tagja harcra készen várja a hétfői bajnoki meccset.
Révész Attila elmondta, hogy mivel szerdán kupa meccset játszik a csapat Gyirmóton, ezért a két meccsre egyszerre készülnek.
A szerdai találkozóra várhatóan megváltozik a kezdő tizenegy több ponton is.
Így Bagoly Gábor helyett már focizhat Ambrusz Árpi, de bevetésre kész Sipos Tamás, és Thomas is.
A csapatunk hétfőn délben indul a fővárosba. Mivel a két találkozó nagyon közel van egymáshoz, ezúttal csak azok a játékosok utaznak el, akik a keretben szerepelnek.