Toronyban a Szpari -2009.11.06.-

Toronyban a Szombathely melletti községben készül a Szpari a szombati meccsre.

Pénteken délután négy órára érkezett a Szpari Toronyba. A vasi községben a Petrovics Panzióban a Petrovics házaspár vendégszeretetét élvezi a csapat. A vendéglátók számára egy ismerős arc is feltűnt a csapatból.Mint kiderült Szatke Zoli már többször is járt a Szparival a panzióban, legelőször - a vendégkönyv is tanúsította- 1992-ben, amikor sikeresen "osztályozott" a Szpari a Halival.

 

A szálláshely elfoglalása után a játékosok Szentes Lázár vezetésével az öt percnyi sétára lévő focipályára siettek.

A szemerkélő esőben ekkorra már teljesen besötétedett, de jött Joó Imre a község sportkedvelő polgármestere, a helyi klub elnöke és felkapcsolta a villanyvilágítást. Az edzés egyre erősödő esőben folytatódott, és jó egy órán át tartott.

A vacsorát a Torony Étteremben fogyasztotta el a csapat, Milánói sertésborda és palacsinta volt a menü a mérkőzés előtti este.

 

Holnap, szombaton közvetlenül a bajnoki meccs előtt a panzióból indul a csapat a Rohonci úti stadionba, amely tíz percnyi autóútra van a szálláshelytől.