Tovább kell jutni!

Szerdai kupa mérkőzésre a továbbjutás céljával utazik el a csapatunk, mondta a szpari.hu-nak Révész Attila.
Békéscsabai Előre 1912 SE – Nyíregyháza Spartacus
Magyar Kupa, 4. forduló, egy mérkőzés
Szeptember 26., szerda, 18.00
Játékvezető: Mészáros István

Mindenképpen szeretnénk továbbjutni. Ezért a Debrecen elleni csapatból is többen a pályán lesznek. Hárman –Ambrusz, Bagoly, Cséke- sérültek, így ők nem játszhatnak.
A Békéscsaba csapata nem sokat változott a tavalyi szezon óta. Ügyes passzolós együttes, és biztosak lehetünk benne, hogy ellenünk megpróbálják a legjobb teljesítményüket nyújtani. Legutóbb tavasszal döntetlent játszottunk ellenük, így semmiképpen sem szabad félvállról venni őket.
Bár hétfőn még érezhető volt a csapaton a rangadó utáni fáradtság, de bízom benne, hogy szerdára kellően felfrissül a csapat, és megszerezzük a győzelmet.
Ugyanakkor már szombatra is gondolnunk kell, hogy a bajnoki mérkőzésre is tartalékoljunk energiát. A Siófok már nem szerepel a kupában, és biztosan nagyon készülnek ellenünk. Nekik nagyon fontos lesz a szombati hazai meccsük- nyilatkozta Révész Attila a szerdai kupa meccsről.

A várható összeállítás:
Erdélyi – Zaleh, Sipos, Charles, Perényi – Vukadinovic, Minczér, Zabos, Lippai – Szilágyi, Rojas