''Tudunk küzdeni egymásért'' -2010.03.19.-

Zabos Attila szerint egyre jobban összekovácsolódik a csapat.

Zabos Attila nyilatkozott honlapunknak:

- Milyen eredményt vársz holnapra?

- Az a lényeg, hogy egy góllal többet rúgjunk, mint a Kaposvár. Nagyon fontos, hogy végre itthon tudjunk nyerni, és sikerüljön visszahódítani a közönséget. Be akarjuk bizonyítani, hogy igenis tudunk küzdeni és nyerni.

- Mit kell hozzá tenni a múlt heti teljesítményhez, hogy megszerezzétek a három pontot?

- Egyértelmű, hogy a támadójátékunkat kell erősíteni. Úgy gondolom, hogy itthon sokkal több helyzetet fogunk kidolgozni, mint az Üllői úton.A három mérkőzésből az öt pont nem rossz, de annak akkor lesz értéke, ha holnap nyerünk.

- Hosszú sérülés után kerültél vissza, most hogy érzed magad?

- Köszönöm szépen egyre jobban utólérem magam. Az Üllői úton még nem sikerült végig játszani a meccset, de remélem ha holnap lehetőséget kapok akkor már kilencvan percet is bírok.

- Hogy érzed formálódik a csapat?

- A legnagyobb erősítés azontúl, hogy jó játékosok érkeztek, az lesz, hogy kezdünk csapattá formálódni. Úgy érzem egyre jobb a társaság hangulata, ebben nyilván szerepe van annak is, hogy eddig nem kaptunk ki. Óriásit léptünk előre ebben a tekintetben. Most már tudunk küzdeni egymásért is, ezt nagy betűkkel mondom. Fontos, hogy mindenki tudja mi a dolga a pályán, mikor, hogy kell helyezkedni. Egyre jobb csapatunk van.