U19-es siker, nyíregyházi résztvevőkkel!

Soroksáron, a helyi másodosztályú csapat ellen lépett pályára a héten a magyar U19-es válogatott. Az áprilisi, írországi selejtezőre gőzerővel készülő U19-es csapat, remek iramú, és színvonalú mérkőzésen 2-1-re győzte le ellenfelét.
Soroksár – Magyarország U19 1-2 (0-1)

A magas színvonalú mérkőzésen a Nyíregyháza Spartacus két tehetséges labdarúgója is pályára lépett. Fekete Ádám a második félidőben kapott lehetőséget a válogatott támadósorában, míg Úr László szélső védőként 90 percen keresztül robotolt a pálya jobb oldalán. Több remek megoldásnak, szemre is tetszetős támadásnak lehettek szemtanúi a mérkőzésre kilátogatók.
A szakmai stáb – közte Neumann Gáborral (Nyírsuli) – remek munkája többször is visszatükröződött a fiatalok játékában, a mérkőzés során.
Érdekesség, hogy a Soroksári csapatban pályára lépett a második játékrészben, a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzőjének, Gálhidi Györgynek a fia. A 19 éves Gálhidi Gergely balhátvédként tűnt fel a hazai alakulatban.