Új csatárt tesztelünk
Próbajátékra érkezett a brazil Welton Silva, akit már láthattunk is a ma délutáni edzésen. Dejan Vukadinovicra hosszabb ideig nem számíthat a szakvezetés.
A csapatunk ma délután tartott edzést. Dejan Vukadinovic ott volt az edzés kezdetén, de a játékosra várhatóan hosszabb ideig nem számíthat a szakvezetés. A korábban Budapesten lezajlott terheléses EKG vizsgálatok után már problémákat jeleztek az orvosok. Dejan a hétvégén Szerbiában járt, ahol további orvosi vizsgálatokon vett részt. Az orvosok javaslatára nem végezhet rendszeres edzésmunkát. Most további orvosi vizsgálatokra kell járnia.
Zabos Attila túl van a műtéten, és ma „civilben” már kilátogatott az edzésre. Sipos Tamás továbbra is beteg.
A keret többi tagja részt vett a délutáni gyakorláson. Illyés Dániel könnyített munkát végzett, hasizomhúzódás miatt, de várhatóan már holnap teljes értékű munkát végezhet.
Az edzésen négy új játékost is láthattunk. A szombaton érkezett három ukrán ( Bardachenko, Jevchukov, Palamarchuk) és a brazil Welton Silva (1978. július 11.) személyében. Utóbbi ősszel a Pápa csatára volt.
Ők négyen és a hátvéd Radnai (aki már szombaton is láthattunk, és Tatabányáról érkezett) tesztelésen vannak a csapatunknál.
A játékosok kétszer harmincöt perces meccset játszottak hétfőn délután a műfüvön.
Holnap délelőtt újabb edzést vezényel a szakvezetés, majd egy órától a Baktalórántháza ellen láthatjuk csapatunkat, szerdán Mihajlovcére utaznak a következő mérkőzésre.
Révész Attila elmondta, hogy a keret megosztva szerepel a két meccsen, de lesz aki –egyik alkalommal cserepadon- mindkét nap szerepet kaphat.
A mai két kapuzáson a következő összeállításban játszottak a csapatok:
Zöldek – Kékek 3-2
Zöldek: Takács – Zaleh, Hegedüs, Cséke, Cornaci –Kovács, Minczér, – George, Lippai, Szilágyi - Lupascu
Kékek: Erdélyi – Jevchukov, Bagoly (Montvai), Ambrusz, Perényi (Radnai) –Miskolczi, Palamarchuk - Granát, Sava, Bardachenko – Silva
Zabos Attila túl van a műtéten, és ma „civilben” már kilátogatott az edzésre. Sipos Tamás továbbra is beteg.
A keret többi tagja részt vett a délutáni gyakorláson. Illyés Dániel könnyített munkát végzett, hasizomhúzódás miatt, de várhatóan már holnap teljes értékű munkát végezhet.
Az edzésen négy új játékost is láthattunk. A szombaton érkezett három ukrán ( Bardachenko, Jevchukov, Palamarchuk) és a brazil Welton Silva (1978. július 11.) személyében. Utóbbi ősszel a Pápa csatára volt.
Ők négyen és a hátvéd Radnai (aki már szombaton is láthattunk, és Tatabányáról érkezett) tesztelésen vannak a csapatunknál.
A játékosok kétszer harmincöt perces meccset játszottak hétfőn délután a műfüvön.
Holnap délelőtt újabb edzést vezényel a szakvezetés, majd egy órától a Baktalórántháza ellen láthatjuk csapatunkat, szerdán Mihajlovcére utaznak a következő mérkőzésre.
Révész Attila elmondta, hogy a keret megosztva szerepel a két meccsen, de lesz aki –egyik alkalommal cserepadon- mindkét nap szerepet kaphat.
A mai két kapuzáson a következő összeállításban játszottak a csapatok:
Zöldek – Kékek 3-2
Zöldek: Takács – Zaleh, Hegedüs, Cséke, Cornaci –Kovács, Minczér, – George, Lippai, Szilágyi - Lupascu
Kékek: Erdélyi – Jevchukov, Bagoly (Montvai), Ambrusz, Perényi (Radnai) –Miskolczi, Palamarchuk - Granát, Sava, Bardachenko – Silva