Új hadrendben játszottunk

Révész Attila szerint a mérkőzés elérte célját, mert a jelek szerint az új hadrend hatékonyabb lehet. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu

Révész Attila: - Egy új felállást próbáltunk ki, ez volt a legfontosabb célja a mai mérkőzésnek. Ebből a szempontból mindenképpen hasznos volt a találkozó, úgy láttuk, hogy ezzel hatékonyabbak lehetünk. Nagyon mélytalajú pályán játszottunk, és most is kaptunk két szerencsétlen gólt. Ennek ellenére úgy látom, hogy hatékonyabbak lehetünk. Támadásban is voltak lehetőségeink, de kimaradtak.

A mérkőzésen egyébként ott volt Várhidi Péter, akivel jó kapcsolatot ápolok. Az is kiderült, hogy szakmai kérdésekben hasonlóképpen gondolkodunk. A klubot is ismeri. Arra kértem, hogy játékosainkat figyelje a szóba jöhető külföldi szerződések szempontjából. Ez a hosszabb távú elképzeléseink megvalósításának a része. A következő bajnoki évre is fel kell készülnünk, és az értékeinkkel jól kell gazdálkodnunk.

Visszatérve a mérkőzésre, az mindenképpen elérte a célját, a hétvégi bajnoki meccsig kialakíthatjuk a megfelelő harcmodort, és ez volt a legfontosabb elvárásunk a mai előkészületi meccsel szemben.