Új játékos érkezett

A sérülések miatt a középpályán kialakult gondok megoldása érdekében Luis Ramos-szal szerződést kötött a klubunk.
Mint azt megírtuk a középpályáról sérülésük miatt Zabos Attila és Hegedüs Tibor is több hétre kiesett. Ezért a szakvezetés új játékost igazolt erre a posztra.
A hondurasi illetőségű Luis Arcangel Ramos Colon a Szpari legújabb játékosa. A középpályással három és féléves szerződést kötött a klub. Ramos 1985-ös születésű, ősszel a szlovák bajnokságban éllovas MFK Zilina játékosa volt.

A játékoskerettel kapcsolatos az a hír is, hogy az ukrajnai Dinamo Kijevtől érkezett húsz éves csatár Egor Azbukin nem marad Nyíregyházán, a fiatal focista nem jelentett volna megoldást a csapatunk csatár gondjaira.