Új játékosok az edzésen
A délelőtti edzésén Bogdanovics is részt vett, leigazolásáról megbeszélések folynak. Egy szerb próbajátékos is érkezett. Ramost a hondurasi válogatottba hívták.
A hétfői edzésen már jóval többen gyakoroltak, mint az elmúlt héten. Megérkeztek a fiatalok, akik plusz pihenőt kaptak, két új játékos volt az öltözőben. Ramos ismét igazoltan hiányzott a gyakorlásról.
Luis Ramos meghívót kapott a Honduras válogatottjába, a csapat a Copa Oro amerikai versenysorozatra készül. A középpályást a klub két hétre elengedte. Visszaérkezése után döntenek további sorsáról.
Ezúttal a hazai öltözőben kapott helyet Igor Bogdanovics. A DVSC 35 éves szerb focistája és a két klub közt megbeszélések folynak a játékos leigazolásáról.
Még egy új játékos érkezett, a szintén szerb Darko Bondzic. A 25 éves (186, 76) támadó középpályás tavaly az FK Bezanija csapatában focizott a szerb második osztályban. Korábban külföldön is szerepelt, most próbajátékra jött a csapathoz.
Hétfőn bekapcsolódott a munkába Éles Szilárd, Fekete Ádám, Nánási Balázs, Oláh Dávid és Úr László is visszatért a csapathoz.