Új játékosok érkeztek

Ma délelőtt a csapattal edzett Bölcsföldi Viktor, Kovács Zoltán, Pákolicz Dávid.

Nyíregyházán készül Bölcsföldi Viktor, Kovács Zoltán, Pákolicz Dávid, a klubunk mindhárom labdarúgóval már tárgyalt előzetesen, de még szerződés kötésre nem került sor. Várhatóan mindhárman a Spartacusnál fognak focizni.

 

Bölcsföldi Viktor, 21 éves csatár (1988. április 10., 188 cm/76 kg).

A játékos Székesfehérváron, a Vidi utánpótlásában kezdett, 12 évesen a Fradi utánpótláshoz került. Utánpótlás válogatott is volt a csatár. Volt Székesfehérváron és Felcsúton, legutóbb a Liberty Salonta csapatában játszott. Belgiumban az FC Brüssel tesztelte a nyáron, gólt is lőtt a próbajátékon, de végül nem egyeztek meg a belga klubbal.

 

Kovács Zoltán, 23 éves védő (1986. 12. 16., 190 cm/ 85 kg).

A focista utánpótlás válogatott is volt. A Honvéd, a Győr és a REAC csapataiban is játszott az élvonalban.

 

Pákolicz Dávid, 25 éves középpályás (1984. 09. 13., 187 cm / 70 kg)

A Kalocsán született labdarúgó az Integral-DAC és a Győr csapataiban focizott.