Új játékosok érkeztek

 Ma három új játékos érkezett, Andorka, Csoszics és Kerényi.
 

A hétfői edzésre három új játékos is érkezett a Szparihoz.

 

Andorka Péter (1984. 07. 19., 183 cm, 80 kg), veszprémi születésű, legutóbb Szombathelyen focizott a csatár, korábban Debrecenben és Zalaegerszegen is szerepelt. A játékos szerződtetésének feltételeiről még folynak a tárgyalások.

 

Csoszics, Bozsidar (1982. 07. 25., 182 cm, 80 kg), a szerb bal oldali védő a DVSC-től érkezett. Leigazolásáról a két klubnak is meg kell egyeznie.

 

Kerényi Gábor (1987.09.07., 183 cm, 79 kg), salgótarjáni születésű, legutóbb Szolnokon játszott, a DVTK-ból kölcsönbe volt a másodosztályú csapatnál. Bal oldali védő. A szerződése Diósgyőrben lejár. Leigazolásáról folynak a megbeszélések. Egy sérülés miatt, külön edzéseket végez.

 

Ma délelőtt az erdőben futó edzés lesz, majd a stadionban folytatódika gyakorlás.