Új klubmodell

Gálhidi György vezetőedzővel nem hosszabbított szerződést a klub vezetése, a továbbiakban szakmai csapat irányítja a munkát, Révész Attila lesz a menedzser.
A Nyíregyháza Spartacus Football Klub vezetése a mai napon több fontos döntést hozott.
Gálhidi György vezetőedzővel a klub nem hosszabbította meg a szerződését.
Az egyesületben új modellt kívánnak kialakítani, a szakmai munkát több fős stáb fogja irányítani, amelynek tagja lesz a klubot működtető kft. két új résztulajdonosa Révész Attila és Brekk János.
A klub menedzsere Révész Attila lesz. A szakmai stáb tagjai Tajti József edző, Brekk János, Téglási Gábor kapusedző, Németh Károly, Balogh Zoltán, Feri Attila erőnléti szakemberként.
További részletek hamarosan.