Újabb büntetés

A legutóbbi bajnoki meccsen történt rendzavarás miatt, növelni kell a rendezői létszámot, és ellenőrt kell fogadni.

A Nyíregyháza - Paks mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt rendzavarások miatt az FB a Nyíregyházát - mint visszaesőt - arra kötelezi, hogy következő hazai bajnoki mérkőzésén a rendezői létszámot 15 fővel emelje fel, ezen mérkőzésen fogadjon szövetségi ellenőrt és viselje az eljárási költségeket.