Újabb döntetlen
Nyíregyháza Spartacus – Győri ETO FC 1-1 (0-0)
Soproni Liga, 28. forduló
Nyíregyháza, 2000 néző, vezette: Berger (Forgács, Medovarszki)
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu – Lakatos, Mboussi, Hegedűs T., Perényi, (Stojkov, 28.) – Miskolczi (Szilágyi,70.), Zabos (Fekete, 79.),Imedasvili, Minczér, Éles - Apostu
Vezetőedző: Tajti József
Győri ETO: Molnár P. – Djordjevics (Bicak, a szünetben), Nyári, Zámbó, Dorogi -
Böőr, (Csermelyi, a szünetben), Bank, Copa, Sánta - Kiss M., Brnovics, (Varga L., 72.)
Vezetőedző: Dragoljub Bekvalac, Szabó Ottó
Gólszerzők: Minczér (67.) ill. Csermelyi (61.)
Sárga lap: Zabos (74.), Minczér (85.) ill. Djordjevics (12.), Böőr (20.), Nyári (30.), Zámbó (43.)
Tajti József: – Minden ilyen mérkőzés, amikor az ellenfélnél fiatal játékosokat dob be, millió veszélyt rejt. A győriek szervezetten, masszívan játszottak. Sajnos nem sikerült feltörnünk a védelmüket, mert játékosaim idegesen, kapkodva játszottak.
Szabó Ottó: - Kiegyenlített mérkőzést láthattunk, bár a hazaiak mezőnyben többet bírtokolták a labdát. Fiataljaink dícséretet érdemelnek a lelkesedésükért, hozzáállásukért.