Újabb döntetlen

A vendég Győr szerzett vezetést, amire Minczér Tibor egy hatalmas góllal válaszolt.

Nyíregyháza Spartacus – Győri ETO FC 1-1 (0-0)

Soproni Liga, 28. forduló

Nyíregyháza, 2000 néző, vezette: Berger (Forgács, Medovarszki)

 

Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu – Lakatos, Mboussi, Hegedűs T., Perényi, (Stojkov, 28.) – Miskolczi (Szilágyi,70.), Zabos (Fekete, 79.),Imedasvili, Minczér, Éles - Apostu

Vezetőedző: Tajti József

Győri ETO: Molnár P. – Djordjevics (Bicak, a szünetben), Nyári, Zámbó, Dorogi -

Böőr, (Csermelyi, a szünetben), Bank, Copa, Sánta - Kiss M., Brnovics, (Varga L., 72.)

Vezetőedző: Dragoljub Bekvalac, Szabó Ottó

Gólszerzők: Minczér (67.) ill. Csermelyi (61.)

Sárga lap: Zabos (74.), Minczér (85.) ill. Djordjevics (12.), Böőr (20.), Nyári (30.), Zámbó (43.)

 

Tajti József: – Minden ilyen mérkőzés, amikor az ellenfélnél fiatal játékosokat dob be, millió veszélyt rejt. A győriek szervezetten, masszívan játszottak. Sajnos nem sikerült feltörnünk a védelmüket, mert játékosaim idegesen, kapkodva játszottak.

Szabó Ottó: - Kiegyenlített mérkőzést láthattunk, bár a hazaiak mezőnyben többet bírtokolták a labdát. Fiataljaink dícséretet érdemelnek a lelkesedésükért, hozzáállásukért.