Újabb játékosok érkeztek

Két kazincbarcikai labdarúgó érkezett. Aco Stojkov is elkezdte a felkészülést.

A szerdai edzésre két új játékos érkezett Kazincbarcikáról.

Olasz Dénes (1988., 189/85) védő játékos, négy gólt szerzett az NB II-es bajnokságban.

Kerékgyártó Tamás (1987., 181/77) középpályás, 3 gólos.

Csatlakozott a felkészüléshez Batizi Pócsi Balázs is.

Megérkezett Aco Stojkov a meghosszabbított szabadságáról, és ma ő is elkezdte a munkát.

Továbbra is a csapattal gyakorol Bogdanovics, akivel előrehaladt tárgyalásokat folytat a klubvezetés, de még a két klub között is le kell folytatni az egyeztetést.

Továbbra is itt gyakorol Darko Bondzic, a további sorsáról később dönt a szakvezetés.

Zabos Attila a keddi edzésen megsérült, kisebb bordaközi zúzódása van, ezért pár napot kihagy. Boka sérülés miatt nem tud teljes értékű munkát végezni Perényi Szabolcs. Cladio Cornaci térde sem százszázalékos még, ezért ő is könnyített munkát végez.

Szombaton 17 órától egymás elleni mérkőzést játszanak a keret tagjai, mert nem sikerült edzőpartnert találni a hétvégére.