Újabb két érkező -2010.01.12.-
Ma délelőtt a műfüves csarnokban gyakorolt a Szpari.
Délelőtt a műfüves csarnokban edzett a csapatunk. A mai nap folyamán két új játékos érkezett.
Bölcsföldi Viktort már őszről ismerhetik szurkolóink. A csatár a Liga Kupa mérkőzéseken és az NB III-as együttesünknél kapott szerepet.
A másik érkező Székesfehérvárról jött.
Kocsis Gábor (sz: Kiskunhalas, 1985. 11. 30., 186/80) a középpályás korábban a Dunaújváros és a Fehérvár FC igazolt labdarúgója volt.
Szerződtetésükről a későbbiekben születik döntés.