Újabb két érkező -2010.01.12.-

Ma délelőtt a műfüves csarnokban gyakorolt a Szpari.

Délelőtt a műfüves csarnokban edzett a csapatunk. A mai nap folyamán két új játékos érkezett.

Bölcsföldi Viktort már őszről ismerhetik szurkolóink. A csatár a Liga Kupa mérkőzéseken és az NB III-as együttesünknél kapott szerepet.

 

A másik érkező Székesfehérvárról jött.

Kocsis Gábor (sz: Kiskunhalas, 1985. 11. 30., 186/80) a középpályás korábban a Dunaújváros és a Fehérvár FC igazolt labdarúgója volt.

Szerződtetésükről a későbbiekben születik döntés.