Újabb megbeszélés az ultrákkal

Folytatódik a megbeszélés az ultrák képviselőivel.
Hétfőn este hatkor folytatódik a megbeszélés a klub vezetői és az ultrák képviselői közt.
A legutóbbi találkozón a Keleti Front és az Elit képviseltette magát.
Az akkor megbeszéltek szerint a hétfői találkozón a mérkőzéseket biztosító biztonsági szolgálat képviselői is jelen lesznek.
A korábban kinyilvánított szándékok szerint egyik fél sem zárkózik el a megegyezéstől.