Újra a stadionban
Több mint három hónap után február 27-én láthatjuk újra a Szparit a nyíregyházi Városi Stadion füves pályáján.
A csapatunkat lassan kilencven napja, november 24-e óta nem láthattuk a nyíregyházi Városi Stadionban a füves pályán játszani. Tegyük hozzá azóta nem is edzett még ott a gárda.
Az elmúlt időszakban –milyen jó ismét leírni- elkészült a stadion világítása is.
A klubvezetés úgy tervezte, hogy a Liga Kupa mérkőzéseket a stadion gyepszőnyegének felújítása érdekében a műfüves pályán játssza le a csapatunk.
Az MLSZ az első két mérkőzés lebonyolítását engedélyezte a műfüves pályán, de a Szpari – Loki párharcot nem játszhatjuk a műfüvön. A mérkőzést a stadionban kell megrendezni. A találkozó február 27-én szerdán 14.00-kor kezdődik.
Az elmúlt időszakban –milyen jó ismét leírni- elkészült a stadion világítása is.
A klubvezetés úgy tervezte, hogy a Liga Kupa mérkőzéseket a stadion gyepszőnyegének felújítása érdekében a műfüves pályán játssza le a csapatunk.
Az MLSZ az első két mérkőzés lebonyolítását engedélyezte a műfüves pályán, de a Szpari – Loki párharcot nem játszhatjuk a műfüvön. A mérkőzést a stadionban kell megrendezni. A találkozó február 27-én szerdán 14.00-kor kezdődik.