Újra Kispestre látogatunk

Elkészült a Liga Kupa tavaszi sorozatának időbeosztása. A Szpari decemberben a világítás szerelése miatt mindhárom meccsét idegenben játssza.
Decemberben elkezdődik a Liga Kupa tavaszi sorozata. A csoport mérkőzések első körét december első hetében lejátsszák az élvonalbeli csapatok. A mérkőzéseken két játékos szabadkártyával szerepelhet, így még le nem igazolt játékosok is szerepet kaphatnak a csapatokban.
A Nyíregyháza Spartacust ismét a C csoportba osztották be. A DVSC is újra idekerült, ebbe a csoportba sorolták a Honvédot és a REAC együttesét. A nyíregyházi Város Stadionban november utolsó napjaiban elkezdődik a világítást biztosító négy negyven méteres tartó pilon felállítása. Ezalatt az idő alatt a stadionban nem lehet mérkőzést rendezni. Ezért klubunk kérte, hogy a decemberi mérkőzéseit idegenben játszhassa le.
A tavaszi liga sorozatban az első fordulóban az ellenfelünk ismét a Honvéd lesz, így újabb kispesti kirándulás következik. A következő fordulóban Debrecenbe, majd ismét a fővárosba utazik a csapatunk.

C-csoport:

REAC
DVSC-TEVA
Nyíregyháza Spartacus FC
Budapest Honvéd

Csoportmérkőzések időpontjai:

2007. december 01., szombat, 13.00
REAC – DVSC-TEVA
Budapest Honvéd - Nyíregyháza Spartacus

2007. december 05., szerda,13.00
REAC - Budapest Honvéd
DVSC-TEVA - Nyíregyháza Spartacus

2007. december 08., szombat, 13.00
DVSC-TEVA - Budapest Honvéd
REAC - Nyíregyháza Spartacus

2008. február 16., szombat, 14.00
Budapest Honvéd – DVSC-TEVA
Nyíregyháza Spartacus - REAC

2008. február 20., szerda, 14.00
DVSC-TEVA - REAC
Nyíregyháza Spartacus – Budapest Honvéd

2008. Február 27., szombat, 14.00
Budapest Honvéd - REAC
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA