Ukrán játékost is tesztel a Szpari

Ma a vegyes csapatban várhatóan pályára lép az ukrán Vischak Erik, és az ausztrál Paul Pizzica.

Ma ukrán játékos érkezett tesztelésre a Szparihoz. Erik Vischak Nagyszöllősön született 1989. 02.. 26-án, 185 cm és 77 kg. A ballábas csatár vagy középpályás poszton bevethető játékos a Dinamo Kijev Akadémiáján nevelkedett, U’6-os válogatott volt. 2006-ban a Dinamo III-ban szerepelt, 2007-ben Újpesten, majd a következő évben Kispesten volt.A tavalyi őszt Lettországban töltötte, tavasszal sérüléséig Kaposváron járt.

A Nagyecsed elleni mérkőzésen, amelyen az NB III-as játékosaink és a fiatalok kapnak lehetőséget ő is bemutatkozhat. Ugyancsak láthatjuk majd az Ausztráliából érkezett csatárt, Paul Pizzica-t.