Ünnepi hangulat a Lovagrend Kupán -2009.12.21.-
A Szpari klubvezetéséből és szakmai stábjából verbulódott csapat nyerte a IV. Spartacus Lovagrend Kupát.
Nagyszerű hangulatban zajlott le a IV. Spartacus Lovagrend Kupa. A meghívásos kispályás tornára vasárnap a Bujtosi Szabadidőcsarnokban került sor. Giba Tamás Nyíregyháza alpolgármestere köszöntötte a csapatokat, a megnyitón. Kiemelte: évvégén remek alkalom a kispályás torna arra, hogy mindazok akik segítik, támogatják a csapatot együtt legyenek, és sportolás mellett köszönetet mondjanak a támogatóknak. Az alpolgármester, siekerekben gazdag boldog új évet kívánt a Szpari családnak és támogatóinak.
A Spartacus vezetői ezúttal -első ízben- elhódították az elsőséget, a vezetők mellett a szakmai stáb és a sajtó is képviseltette magát a csapatban.A második helyet a Szpari lovagjai szerezték meg. Az önkormányzat a címzetes főjegyző irányításával a dobogóra verekedte magát. Őket a Szabolcs Volán - a vezérigazgató is beszállt a játékba- és a Nyíregyháza Rendőrkapitányság csapatai követték.
A tornát követő ebéden már az új évet is köszöntötték a résztvevők.