Utánpótlás eredmények -2010.09.15.-

A tizenöt évesek és a tizenhárom évesek is nyertek Bőcsön.

U19, NB I.

Nyírsuli – Békéscsaba 2-3 (2-2)

2010.09.11. Tiszavasvári út

Nyírsuli: Gégény – Tamás (Prakhanrkon, 71.p.), Deák, Lipcsei, Csordás – Gergely, Reznek – Boros M., Barzó, Varga A. (Budai, 78.p.) – Varga J. (Kristófi, 65.p.)

Gólszerző: Barzó Gergő, Boros Máté

Sárga lap: Deák Gergő

Jó: Lipcsei Márk, Gergely Balázs

Hokk Béla edző: - Egy nyerhető mérkőzést buktunk el, egyéni hibákból. Addig, amíg a teljes védelem sérült, ilyen hibák miatt nagyon nehéz helyzetbe kerülhetünk.

 

U17, NB I.

Nyírsuli – Békéscsaba 1-2 (0-2)

2010.09.11. Tiszavasvári út

Nyírsuli: Hrabina – Eördögh (Csizmarik, 81.p.), Benkő, Fabu, Boros D. – Orosz (Daru, 76.p.), Fekete (Módis, 72.p.), Balogh (Borbély, 86.p.), Rubóczki (Kiss P., 33.p.), Szaffián – Veress

Gólszerző: Fekete Tamás

Sárga lap: Boros Dávid, Módis Dávid

Kiállítás: Veress László

Jó: Fekete Tamás

Balogh Zoltán edző: - Megérdemelten jutott vezetéshez a Békéscsaba az első félidőben. A második játékrészben jelentősen feljavult a játékunk, szépítés után kétszer is a kapufát találtuk el és ezenkívül is több lehetőség volt az egyenlítésre. Szerencse is kellett a vendégek győzelméhez.

  

U14, U15-ös bajnokság, NB II. Észak-Kelet

Bőcs – Nyírsuli 2-9 (0-4)

Gólszerző: Maklári 3, Csuka, Gelsi, Erdei, Hornyák, Lipcsei, Szabó M.

 

U12, U13-as bajnokság, NB II. Észak-Kelet

Bőcs – Nyírsuli 0-6 (0-2)

Gólszerzők:  Mogyorósi 2, Kovács L. 2, Farkas B., Kovács E.