Utánpótlás eredmények -2010.09.15.-
U19, NB I.
Nyírsuli – Békéscsaba 2-3 (2-2)
2010.09.11. Tiszavasvári út
Nyírsuli: Gégény – Tamás (Prakhanrkon, 71.p.), Deák, Lipcsei, Csordás – Gergely, Reznek – Boros M., Barzó, Varga A. (Budai, 78.p.) – Varga J. (Kristófi, 65.p.)
Gólszerző: Barzó Gergő, Boros Máté
Sárga lap: Deák Gergő
Jó: Lipcsei Márk, Gergely Balázs
Hokk Béla edző: - Egy nyerhető mérkőzést buktunk el, egyéni hibákból. Addig, amíg a teljes védelem sérült, ilyen hibák miatt nagyon nehéz helyzetbe kerülhetünk.
U17, NB I.
Nyírsuli – Békéscsaba 1-2 (0-2)
2010.09.11. Tiszavasvári út
Nyírsuli: Hrabina – Eördögh (Csizmarik, 81.p.), Benkő, Fabu, Boros D. – Orosz (Daru, 76.p.), Fekete (Módis, 72.p.), Balogh (Borbély, 86.p.), Rubóczki (Kiss P., 33.p.), Szaffián – Veress
Gólszerző: Fekete Tamás
Sárga lap: Boros Dávid, Módis Dávid
Kiállítás: Veress László
Jó: Fekete Tamás
Balogh Zoltán edző: - Megérdemelten jutott vezetéshez a Békéscsaba az első félidőben. A második játékrészben jelentősen feljavult a játékunk, szépítés után kétszer is a kapufát találtuk el és ezenkívül is több lehetőség volt az egyenlítésre. Szerencse is kellett a vendégek győzelméhez.
U14, U15-ös bajnokság, NB II. Észak-Kelet
Bőcs – Nyírsuli 2-9 (0-4)
Gólszerző: Maklári 3, Csuka, Gelsi, Erdei, Hornyák, Lipcsei, Szabó M.
U12, U13-as bajnokság, NB II. Észak-Kelet
Bőcs – Nyírsuli 0-6 (0-2)
Gólszerzők: Mogyorósi 2, Kovács L. 2, Farkas B., Kovács E.