Utolsó Liga Kupa meccsünk
Az idei szezonban utolsó Liga Kupa találkozónkat játsszuk a DVSC-TEVA csapata ellen, ebben az évben először látunk meccset a stadionban.
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA
Liga Kupa, tavaszi sorozat, C csoport, csoportkör, 6. forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion
Február 27., szerda, 14.00
Vezeti: Nagy Róbert, asszisztensek: Márkus Tamás, Demeter János
Az idei szezonban a tizenkettedik Liga Kupa találkozót játssza le a csapatunk, és ezzel el is búcsuzunk a sorozattól. A csapatunk háromszor nyert (Vasas ellen kétszer, és egyszer a DVTK ellen), egyszer ikszelt (Honvéd), hét találkozót elvesztett.
A DVSC már továbbjutott a C csoportból, a Szpari már nem juthat tovább, így túl nagy tétje a találkozónak nincs. Igaz, a Szpari – DVSC összecsapásnak mindig nagy a presztizse, így ennek is. A mérkőzést a stadionban játssza le a csapatunk, az idén először láthatjuk az együttest itt. Még edzést sem sokat tartottak a füves pályán Révész Attiláék a csapatunknak.
A mérkőzésre most is 500 forint a belépő, és a bérletek érvényesek.
Liga Kupa, tavaszi sorozat, C csoport, csoportkör, 6. forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion
Február 27., szerda, 14.00
Vezeti: Nagy Róbert, asszisztensek: Márkus Tamás, Demeter János
Az idei szezonban a tizenkettedik Liga Kupa találkozót játssza le a csapatunk, és ezzel el is búcsuzunk a sorozattól. A csapatunk háromszor nyert (Vasas ellen kétszer, és egyszer a DVTK ellen), egyszer ikszelt (Honvéd), hét találkozót elvesztett.
A DVSC már továbbjutott a C csoportból, a Szpari már nem juthat tovább, így túl nagy tétje a találkozónak nincs. Igaz, a Szpari – DVSC összecsapásnak mindig nagy a presztizse, így ennek is. A mérkőzést a stadionban játssza le a csapatunk, az idén először láthatjuk az együttest itt. Még edzést sem sokat tartottak a füves pályán Révész Attiláék a csapatunknak.
A mérkőzésre most is 500 forint a belépő, és a bérletek érvényesek.