Utolsó ülését tartotta a Kutasi Róbert elnök vezette NB II Bizottság Idei utolsó ülését tartotta a Kutasi Róbert elnök vezette NB II Bizottság, melyre ezúttal tanácskozási joggal meghívót kapott valamennyi másodosztályban szereplő csapat vezetője. A Teljes cikk olvasásához kattintson IDE!