Válogatottak

A Nyíregyháza Spartacus három labdarúgója is helyet kapott az NB II. Keleti csoport válogatottjában.
A 16. fordulóban nyújtott teljesítménye alapján a sportnapilap Máthé Gábort (7-es osztályzat), Miskolczi Lászlót (6) és az Orosházán a győztes gólt szerző Cornacit (7) is beválogatta a hétvége legjobb tizenegyébe.
A kapus és a védők után a Kecskemét ellen már jó lenne, ha a góllövésért felelős középpályások és csatárok is felhívnák magukra a figyelmet.

Hajrá Szpari!