Változások a keretben - 2009. 12. 10. -

Négy játékos játékjogát értékesítené klubunk, Claudio Cornaci-csal közös megegyezéssel szerződést bontottak.

A vezetőedző és a klub vezetésének döntése alapján Claudio Cornaci-csal közös megegyezéssel szerződést bont  a Nyíregyháza Spartacus FC.

A klubvezetők ezúton is megköszönik a játékosnak az elmúlt három és félévben nyújtott teljesítményét, a védő -többek között- az NB II.-es bajnoki cím kivívásának is részese volt.

 

A vezetőség és a szakvezetés döntése értelmében további négy játékos játékjogát értékesítené a téli szünetben.

A négy érintett focista:

Sindou Dosso, Sabin Cosmin Goia, Yves Simplice Mboussi, Perényi Szabolcs Mihály.