Változik a heti program

Szerdábn Prügyön játsszunk Ungvárral, és aznap öttől lesz a szurkolói ankét, a Bujtosiban.
Megváltozott a csapatunk e heti programja.
A Zakarpatija elleni mérkőzést Prügyön játsszuk le szerdán 13 órától, a helyi füvespályán.
A csapat kedden, szerdán és csütörtökön Tarcalon lesz. A közelben lévő füvespályákat fogják használni az edzésekre.
A szurkolói ankét szerdán 17 órától lesz a Bujtosi Szabadidő Csarnok aulájában, ahova minden szparistát szeretettel várunk.
A csapat azért utazik el Tarcalra, mert Nyíregyházán csak a műfüves pályán van lehetőség gyakorolni és játszani, és a sérülések megelőzése érdekében ezt kívánja elkerülni a szakvezetés.
Az ankétot szurkolóink kérésére tettük későbbi időpontra.