Változik a program

A havazás miatt holnap Rimaszombaton játszik a Szpari, az ankét jövő szerdán lesz! - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
A ma hajnalban kezdődött havazás felborította csapatunk programját.
A rimaszombatiakkal kapcsolatba lépett a klubvezetés, kiderült ott nincs havazás, ezért a holnapi meccset ott játsszuk le. A Szpari reggel indul busszal és 12 órakor lesz a mérkőzés.
Rimaszombat - Nyíregyháza Spartacus
Február 14. szombat, 12.00, Rimaszombat
előkészületi mérkőzés
Mivel a csapat csak estére ér haza Szlovákiából, ezért a szurkolói ankét elmarad.
A változásokért a klubvezetés elnézést kérünk szurkolóinktól!
A változásokra tekintettel a jövő heti program is módosul.
Szerdán 13 órától edzőmérkőzést játsszunk Ungvár csapatával. Az ungváriak nyáron estek ki az első ligából (premier liga), az őszt a másodosztály (első liga) második helyén zárták.
Nyíregyháza Spartacus - Zakarpatija
Február 18. szerda, 13.00, Nyíregyháza Városi Stadion vagy műfű
előkészületi mérkőzés

Szerdán 15.30-tól a Maximus Sörözőben lesz a szurkolói ankét.
Vasárnap bajnokit játsszunk az Újpest ellen.