Változik a program -2010.07.12.-
Szerdán hattól, Debrecenben a Vágóhíd úti pályán játszunk a DVSC vegyes csapatával.
Megváltozott az előkészületi mérkőzés kezdési időpontja:
Júlis 14. szerda 18:00
DVSC-vegyes - Nyíregyháza Spartacus
Hétfőn délelőtt egy edzés lesz kedden délelőtt és délután is gyakorol a csapat. Csütörtökön regenerálás szerepel a programban, pénteken ismét két edzés lesz.
Szombaton a fővárosban játszik a Szpari az MTK-val. Vasárnap pihenőnap.
A következő héten hétfőn (július 21.) Nyíregyházán az erdőben lesz edzés, majd este Abaújszántóra költözik az együttes.
Július 17. szombat 17:00
MTK - Nyíregyháza Spartacus