Változik a program -2010.07.12.-

Szerdán hattól, Debrecenben a Vágóhíd úti pályán játszunk a DVSC vegyes csapatával.

Megváltozott az előkészületi mérkőzés kezdési időpontja:

 

Júlis 14. szerda 18:00

DVSC-vegyes - Nyíregyháza Spartacus

 

Hétfőn délelőtt egy edzés lesz kedden délelőtt és délután is gyakorol a csapat. Csütörtökön regenerálás szerepel a programban, pénteken ismét két edzés lesz.

Szombaton a fővárosban játszik a Szpari az MTK-val. Vasárnap pihenőnap.

A következő héten hétfőn (július 21.) Nyíregyházán az erdőben lesz edzés, majd este Abaújszántóra költözik az együttes.

 

 

Július 17. szombat 17:00

MTK - Nyíregyháza Spartacus