Van önbizalmunk
Van önbizalma a csapatnak, felszabadultan focizunk- mondta Ambrusz Árpi a szpari.hu-nak.
Ambrusz Árpi akkor is focizott a Szpariban, amikor legutóbb az élvonalban szerepeltünk. A hátvédünk az idei két meccsünkön is végigjátszott, ezúttal őt kérdeztük a csapatról, az eddigi telejesítményről, és a mai mérkőzésről.
- Sokan nem gondolták volna, hogy kettőből kettőt megnyerünk. Sokan meglepődtek, most már figyelnek ránk. A felkészülés két-három hete alatt jó csapat jött össze. Vannak még hiányosságaink, de ezek kijavíthatók- mondta Ambrusz Árpi.
- Milyen védelmünk, hogy látod belülről?
- Eddig elfogadhatóan teljesítettünk, változott a taktikánk, ketten vannak előttünk a középpályán. Azt tapasztalom, hogy nagy a különbség az NB-II-höz képest, gyorsabbak veszélyesebbek az akciók.
- Milyen a csapat hangulata?
- Van önbizalma a csapatnak, felszabadultan játszunk. Ebben nagy szerepe van a szakvezetésnek és természetesen a két győzelemnek is.
- A Szpari legutóbbi soproni kirándulása nem volt túl sikeres
- A 2004-5-ös idényben a Sopron ellen játszott meccsekre pontosan emlékszem. Az őszi meccsen otthon már sérült vállal játszottam a meccsen. Aztán utána megműtöttek. Egy félév elteltével kerültem újra pályára, és pont Sopronban. Csúszós talajon, esős időben fociztunk, három csatárral, három védővel és támadótaktikával léptünk pályára, és kaptunk három potyagólt is. Akkor ott játszott Balaskó, Tóth Mihály, Bárányos és Bagoly gabi is, az jobb csapat volt, mint a mostani gárdájuk.
- Mit vársz a mai meccstől?
- Mindenképpen pontszerzést, de evés közben jön meg az étvágy, a győzelemért harcolunk majd este.
- Sokan nem gondolták volna, hogy kettőből kettőt megnyerünk. Sokan meglepődtek, most már figyelnek ránk. A felkészülés két-három hete alatt jó csapat jött össze. Vannak még hiányosságaink, de ezek kijavíthatók- mondta Ambrusz Árpi.
- Milyen védelmünk, hogy látod belülről?
- Eddig elfogadhatóan teljesítettünk, változott a taktikánk, ketten vannak előttünk a középpályán. Azt tapasztalom, hogy nagy a különbség az NB-II-höz képest, gyorsabbak veszélyesebbek az akciók.
- Milyen a csapat hangulata?
- Van önbizalma a csapatnak, felszabadultan játszunk. Ebben nagy szerepe van a szakvezetésnek és természetesen a két győzelemnek is.
- A Szpari legutóbbi soproni kirándulása nem volt túl sikeres
- A 2004-5-ös idényben a Sopron ellen játszott meccsekre pontosan emlékszem. Az őszi meccsen otthon már sérült vállal játszottam a meccsen. Aztán utána megműtöttek. Egy félév elteltével kerültem újra pályára, és pont Sopronban. Csúszós talajon, esős időben fociztunk, három csatárral, három védővel és támadótaktikával léptünk pályára, és kaptunk három potyagólt is. Akkor ott játszott Balaskó, Tóth Mihály, Bárányos és Bagoly gabi is, az jobb csapat volt, mint a mostani gárdájuk.
- Mit vársz a mai meccstől?
- Mindenképpen pontszerzést, de evés közben jön meg az étvágy, a győzelemért harcolunk majd este.