Várakozás felett
Révész Attila láthatóan nagyon elégedetten értékelte a Vasas elleni mérkőzésen történteket.
Révész Attila: -Nem szorítottuk a kapu elé a Vasast ezen a mérkőzésen, de amikor a Kaposvár ellen ezzel a céllal léptünk pályára, akkor fájó vereséget szenvedtünk. A mérkőzés előtt azt mondtam, a minimális célkitűzés a pontszerzés, és ebből a kiindulásból kell megszerezni a három pontot. Bár erre előtte nem nagyon hivatkoztunk, de ezt a tervet alátámasztotta, hogy nagyon hiányos volt a kispadunk. Nagyon nehéz helyzetbe kerültünk az utolsó fordulóra, hisz alig volt tizenegynél több bevethető játékosunk. Nem panaszkodtunk, de a három csere közül csak Montvai volt teljesen egészséges. A kispadon Perényi nem teljesen gyógyultan is vállalta, hogy ha kell bevetjük, és Sipos Tamás is nagyon hosszú kihagyás után került a keretbe. Végül mindkettőjük játékára sorkerült.
A három pont megszerzésének a dicsőség azoké a játékosoké, akik kitartottak az utolsó percig, és a pályán is mindent megtettek a győzelemért. Voltak hibák, de mindenki teljes erőbedobással küzdött, és ez hozta a sikert. A középpályán a két belső játékosunk nyújtott most halványabb teljesítményt, ezérta középpályán gyakran túljutottak a vendégek.
Nagyon jó érzés huszonkét ponttal kezdeni a téli szünetet. Ez a legmerészebb álmainkat is felülmúlja, és dicséret illeti érte a csapatot. Úgy kezdhetjük a tavaszi idényt, hogy nem kell foglalkoznunk a kiesés gondolatával. Télen el kell kezdeni egy a hiány posztokon megerősített csapat építését. A három idei kupa meccsen új játékosokat akarunk kipróbálni. A sérülések miatt nem lesz könnyű összeállítani a csapatot.
A Vasas ellen Lazareanu biztos pont volt, az utolsó percben volt egy nagyon fontos bravúrja. A védelemből Zaleh volt gyengébb, különösen az első félidőben, talán kommunikációs hiányosságokra is visszavezethető, hogy nem egészen azt játszotta amit megbeszéltünk. Kétféle variációt játszunk hátul és ő ezt nem vette figyelembe, a szünetben figyelmeztettük erre, és akkor javult a teljesítménye. Belső védőinknél egy hibát láttam, hogy néhányszor behátráltak Sowunmival, és nem vették fel időben. Cornaci ismét jól teljesített.
Dejan a gól előtt nagyon jól oldotta meg a feladatát. Jól teljesített, látható volt, hogy a második fiú születése sok energiát felszabadított benne. Miskolczi nagyon sokat dolgozott, ő volt a pontrúgónk, és a második gól is az ő szögletéből született. A két belső középpályás teljesítményéről már szólta. Zabos Attilát sérülése miatt le is kellett cserélni, de Minczér sem tudta megismételni az elmúlt meccseken nyújtott teljesítményét.
A csatáraink közül George nem azt csinálta amit megbeszéltünk. A mélységi passzokat erőltette, és arra kértük, hogy ezt ne tegye, mert nem az erőssége. Szilágyit a gólja is dicséri, de azonkívül is sokat mozgott, jó teljesítményt nyújtott. A csatárok most középről kevesebb támogatást kaptak, mint máskor.
Montvai Tibi csereként győztes gólt szerzett, ami komoly fegyvertény. Perényi sérülése ellenére is jól be tudott kapcsolódni a játékba, Siposnak nem maradt sok ideje a bizonyításra.
A három pont megszerzésének a dicsőség azoké a játékosoké, akik kitartottak az utolsó percig, és a pályán is mindent megtettek a győzelemért. Voltak hibák, de mindenki teljes erőbedobással küzdött, és ez hozta a sikert. A középpályán a két belső játékosunk nyújtott most halványabb teljesítményt, ezérta középpályán gyakran túljutottak a vendégek.
Nagyon jó érzés huszonkét ponttal kezdeni a téli szünetet. Ez a legmerészebb álmainkat is felülmúlja, és dicséret illeti érte a csapatot. Úgy kezdhetjük a tavaszi idényt, hogy nem kell foglalkoznunk a kiesés gondolatával. Télen el kell kezdeni egy a hiány posztokon megerősített csapat építését. A három idei kupa meccsen új játékosokat akarunk kipróbálni. A sérülések miatt nem lesz könnyű összeállítani a csapatot.
A Vasas ellen Lazareanu biztos pont volt, az utolsó percben volt egy nagyon fontos bravúrja. A védelemből Zaleh volt gyengébb, különösen az első félidőben, talán kommunikációs hiányosságokra is visszavezethető, hogy nem egészen azt játszotta amit megbeszéltünk. Kétféle variációt játszunk hátul és ő ezt nem vette figyelembe, a szünetben figyelmeztettük erre, és akkor javult a teljesítménye. Belső védőinknél egy hibát láttam, hogy néhányszor behátráltak Sowunmival, és nem vették fel időben. Cornaci ismét jól teljesített.
Dejan a gól előtt nagyon jól oldotta meg a feladatát. Jól teljesített, látható volt, hogy a második fiú születése sok energiát felszabadított benne. Miskolczi nagyon sokat dolgozott, ő volt a pontrúgónk, és a második gól is az ő szögletéből született. A két belső középpályás teljesítményéről már szólta. Zabos Attilát sérülése miatt le is kellett cserélni, de Minczér sem tudta megismételni az elmúlt meccseken nyújtott teljesítményét.
A csatáraink közül George nem azt csinálta amit megbeszéltünk. A mélységi passzokat erőltette, és arra kértük, hogy ezt ne tegye, mert nem az erőssége. Szilágyit a gólja is dicséri, de azonkívül is sokat mozgott, jó teljesítményt nyújtott. A csatárok most középről kevesebb támogatást kaptak, mint máskor.
Montvai Tibi csereként győztes gólt szerzett, ami komoly fegyvertény. Perényi sérülése ellenére is jól be tudott kapcsolódni a játékba, Siposnak nem maradt sok ideje a bizonyításra.