Vasárnap ismét jön a DVTK

Az NB-III-as csapatunk vasárnap 16 órától a stadion műfüves pályáján játszik bajnokit a DVTK-val, a mérkőzés ingyenesen megtekinthető.
NB-III. Tisza csoport, 7. forduló
Nyíregyháza Spartacus – DVTK Borsodi
Szeptember 30., vasárnap, 16.00, Nyíregyháza Városi Stadion, műfüves pálya

Nem maradunk mérkőzés nélkül a hétvégén sem Nyíregyházán. Az NB-III-as csapatunk az idényben az első hazai mérkőzését játssza vasárnap délután négy órakor a Városi Stadion műfüves pályáján. A mérkőzés megtekintése ingyenes.
A Szpari az NB-III-ban hat mérkőzésen van túl. A Balogh Zoltán edző által dirigált csapat Nagyecseden döntetlent játszott, Hajdúnánáson és Debrecenben kikapott, míg az utóbbi három meccsét idegenben is megnyerte. Legutóbb Létavértesen nyertünk 2-1-re. A csapat tíz ponttal hetedik a tabellán.
A DVTK négyszer nyert, egyszer ikszeltek és egyszer kaptak ki, Balmazújvárosban. Ötödikek a tabellán. Győzelem esetén a Szpari pontszámban beéri a DVTK-t.
Az NB-III-as csapatunkban a felnőtt csapatból is szerepelhetnek játékosok. Vasárnap várhatóan Sava Marius is pályára lép hosszú kihagyás után, és Moldovan Tibor is szerepet kaphat majd az együttesben.