Vasárnap Nagyecsed lesz a vendég -2009.10.10.-
A Spartacus II. a Tiszavasvári úton a Nagyecsed csapatát fogadja a z NB III. Tisza csoportjában a nyolcadik fordulót játsszák a hétvégén.
Nyíregyháza Spartacus – Nagyecsed
NB III. Tisza csoport, 8. forduló
Október 11. vasárnap, 15.00
Játékvezető: Sipos Zsolt, asszisztensek: Kocsis Zsolt, Gergely Sándor
Nyíregyháza, Tiszavasvári úti pálya
A Nyíregyháza Spartacus II. jelenleg második a tabellán. A Kovács János edző irányította csapat ötször nyert és kétszer kapott ki (Balkányban és hazai pályán a Tuzsértól).
Az első a Kemecse együttese - eggyel több pontot szereztek- , ők ma szombaton, az Ibrány együttesét fogadják.
A Nyíregyháza Spratcus II-ben a fiatal játékosaink mellett olyanok is lehetőséget kaphatnak, akik az élvonalbeli bajnoki mérkőzéseken nem játszottak. Az 1987. január 1. előtt születettek közül három mezőnyjátékos és egy kapus szerepelhet a felnőtt keretből, de egy hétvégén csak egyik csapatban léphetnek pályára. (Mivel a héten nincs bajnoki a Soproni Ligában így bármelyik játékosunk szerepelhetne az NB III-as csapatban.)
Az 1987. január 1. után születettek –attól függetlenül, hogy a felnőtt keretnek a tagjai- korlátlan számban szerepelhetnek az NB III-as csapatban. Rájuk egy másik korlátozás vonatkozik egy hétvégén csak három félidőt tölthetnek a pályán az utánpótlás, a felnőtt NB III-as és az NB I-es csapatokban. Egy félidőben bármennyit játékidőt tölt a pályán a játékos az egész félidőnek számít.