Vasárnap pihenő következik

Hétfőn folytatódik a felkészülés, akkor már a fiatalok is bekapcsolódnak a munkába.

Szombaton délelőtt a stadionban edzett a csapat. Perényi Szabolcs bokája bedagadt, ezért külön munkát végzett Nagy István gyúróval. Goia a combizmát fájlalta, ő egy órát kerékpározott az edzés alatt.

A kapusok külön tréningeztek Téglási Gábor vezetésével.

A mezőnyjátékosok száma a sérülések miatt nem csökkent, mert két próbajátékos érkezett. A szenegáli focisták Lengyelországból jöttek bemutatkozóra, de egyikük sem marad, ma már haza is indultak.

A mezőnyjátékosok a gyakorlatok egy részét két csoportban végezték el. Ilyenkor Brekk János és Szatke Zoltán irányított egy-egy csapatot, míg Szentes Lázár felváltva figyelte a csoportokat.

Az új vezetőedző az eddig megszokottnál hosszabb edzéseket tart délelőttönként. A gyakorlatok egy része is újszerű volt a játékosainknak.

 

A csapat holnapra pihenőt kapott. Hétfőn fél tízkor folytatódik a munka. Akkor csatlakoznak a kerethez a fiatalok is. Szatke Zoli egy napra igazoltan távol lesz, OKJ-s edzői vizsga miatt.