Vasárnapi budapesti túra

A Szpari a Hungária körútra látogat vasárnap, a Hidegkuti-stadionban a csapatunknak eddig csak egyszer, 1980-ban sikerült nyernie. - Nyíregyháza-Spartacus

MTK Budapest – Nyíregyháza Spartacus 
Soproni Liga, 9. forduló 
Október 28.vasárnap, 17.30 
Budapest, Hidegkúti Nándor-stadion 
Játékvezető: Németh Ádám, asszisztensek: Kovács Péter dr., Butkai Zsolt 

Az MTK-val eddig az élvonalban tizenhat bajnokit játszottunk. A hét budapesti mérkőzésünkből csak a legelsőn –1980.- nyertünk 1-2-re, Kiss Miklós és Szekrényes András rúgta a gólokat. Egyszer végződött döntetlenre az MTK otthonában vívott párharcunk, ötször kikaptunk. 
Legutóbb egy éve járt a Szpari a Hungária körúton, akkor 2-0-ra nyert az MTK. 

Az MTK ebben a szezonban háromszor játszott hazai pályán. Kétszer ikszelt (Honvéd, Győr), és egyszer nyert (Paks). A vendéglátók négy győzelemmel és két döntetlennel ötödikek a tabellán. Ha sikerülne nyernie a Szparinak vasárnap, akkor pontszámban beérné a kék-fehéreket a csapatunk.

A Szpari Siófokon nyert utoljára idegenben, egy évvel ezelőtt október elején volt a meccs.

MTK - Nyíregyháza Spartacus_2007.10._2-0_