Vasárnaptól újra együtt a bajnokcsapat
Rövid pihenő után vasárnap elkezdi a felkészülést a Szpari. Az együtteshez holnap két új játékos is csatlakozik: Cséke és Krajncz.
Vasárnap elkezdi a felkészülést a bajnoki rajtra a Szpari. Két héttel az aranyérem elnyerése és az emlékezetes ünneplés után, ismét találkoznak a Nyíregyháza Spartacus focistái. Megkezdődik a felkészülés, ami nem tart sokáig, hisz július 21-én szombaton elkezdődik a pontvadászat az élvonalban. A Szpari ötödször vág neki az élvonalnak, az első mérkőzésen a Győr együttesét fogadják Bagolyék.
A kerethez két új játékos csatlakozik az induláskor. Cséke György és Krajncz Balázs is Tuzsérról érkezik Nyíregyházára.
Cséke György 1983. áprilisában született, akkor amikor édesapja éppen harmadik évét töltötte a Szparival az NB I-ben. Cséke természetesen a nyíregyházi utánpótlásban nevelkedett. Legutóbbi idényben a tuzséri csapatban szerepelt. Néhány hete Diósgyőrbe hívták a hátvédet, de végül haza igazolt. Ambrusz Árpival együtt most már ketten képviselik a szparista családi hagyományokat.
Krajncz Balázs 86-os születésű Miskolcon kezdett focizni, a 2004-2005-ös bajnoki évadban kilenc élvonalbeli meccsen kapott szerepet. A tavalyi bajnokságban Tuzséron focizott a támadó-középpályás játékos.
Természetesen a bajnoki címet kiharcoló játékosok is ott lesznek a vasárnapi találkozón. A többségükkel már egyezségre jutott a klubunk, néhány játékos esetében csak az aláírások hiányoznak a papírokról. Várhatóan Szilágyi Norberttel és Sipos Tamással is napokon belül megegyeznek. Fekete Ádám továbbra is külföldi szerződés lehetőségét keresi.
George sorsa még nem dőlt el, ha nem kap megfelelő ajánlatot szívesen maradna Nyíregyházán, és a klub is szerződtetné.
Továbbra is folynak tárgyalások új igazolásokról, a klubvezetés ezekről akkor ad hírt, amikor a megállapodásokat már aláírták.
A bő keret hétfőn együtt kezdi el a munkát, keretszűkítés később várható. Az előzetes elképzelések szerint tizennyolc mezőnyjátékos és két kapus kap helyet az első csapatnál. A fiókcsapatok működtetése mellett a szűkebb kerettel is biztonságosan neki lehet vágni a bajnoki évadnak.
A kerethez két új játékos csatlakozik az induláskor. Cséke György és Krajncz Balázs is Tuzsérról érkezik Nyíregyházára.
Cséke György 1983. áprilisában született, akkor amikor édesapja éppen harmadik évét töltötte a Szparival az NB I-ben. Cséke természetesen a nyíregyházi utánpótlásban nevelkedett. Legutóbbi idényben a tuzséri csapatban szerepelt. Néhány hete Diósgyőrbe hívták a hátvédet, de végül haza igazolt. Ambrusz Árpival együtt most már ketten képviselik a szparista családi hagyományokat.
Krajncz Balázs 86-os születésű Miskolcon kezdett focizni, a 2004-2005-ös bajnoki évadban kilenc élvonalbeli meccsen kapott szerepet. A tavalyi bajnokságban Tuzséron focizott a támadó-középpályás játékos.
Természetesen a bajnoki címet kiharcoló játékosok is ott lesznek a vasárnapi találkozón. A többségükkel már egyezségre jutott a klubunk, néhány játékos esetében csak az aláírások hiányoznak a papírokról. Várhatóan Szilágyi Norberttel és Sipos Tamással is napokon belül megegyeznek. Fekete Ádám továbbra is külföldi szerződés lehetőségét keresi.
George sorsa még nem dőlt el, ha nem kap megfelelő ajánlatot szívesen maradna Nyíregyházán, és a klub is szerződtetné.
Továbbra is folynak tárgyalások új igazolásokról, a klubvezetés ezekről akkor ad hírt, amikor a megállapodásokat már aláírták.
A bő keret hétfőn együtt kezdi el a munkát, keretszűkítés később várható. Az előzetes elképzelések szerint tizennyolc mezőnyjátékos és két kapus kap helyet az első csapatnál. A fiókcsapatok működtetése mellett a szűkebb kerettel is biztonságosan neki lehet vágni a bajnoki évadnak.