Végre hazai környezetben
Két diósgyőri látogatás után végre hazai környezetben focizhatunk a DVTK ellen, győzni akarunk, nagyon komolyan vesszük a meccset- mondta Révész Attila.
Nyíregyháza Spartacus – DVTK Borsodi
Liga Kupa, őszi sorozat, C-csoport, 4. Forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion, 16.00
Játékvezető: Németh Ádám, asszisztensek: Márton Zsolt, Varga Ferenc
Harmadszor futunk neki ennek a párharcnak, hazai pályán egyértelműen a győzelem megszerzése a cél. Annál is inkább, mert számunkra fontos a Liga Kupa sorozat. Az elmúlt diósgyőri liga találkozót azért áldoztuk fel az eredményesség tekintetében, hogy feltérképezzük az ellenfelet, de sérültünk is nagyon sok volt. Most már lassan kezdünk kiegyenesedni, és az új igazolások is hozzá segítenek, hogy az ilyen sorozatterheléseket sikeresen tudjuk átvészelni, és célokat is tudjunk kitűzni. Szerdai mérkőzésen azokra számítok, akik amúgy is kevesebb lehetőséget kaptak vagy sérülésük miatt kiestek a ritmusból és fel kell őket hozni erőnlétileg a szombati meccsre, így vegyes csapattal fogunk szerepelni.
Támadószellemben fogunk focizni, három támadóval, kettő elől lesz, plusz egy mögöttük.
Terveink szerint Rojas és Charles is lehetőséget kap már szerdán a játékra.
Arra számítunk, hogy a vendégek már a szombati Tatabánya meccsre gondolnak és nem fognak kockáztatni. Ezért is van esélyünk a három pont megszerzésére. Nekünk amúgy is kicsit sok volt most a diósgyőri látogatásokból. Hazai pályán tartozunk annyival a szurkolóinknak, akik elkísértek minket, hogy legalább kiegyenlítsük az egyensúlyt és győzelemmel háláljuk meg.
- Augusztus 11-e óta –akkor Sopronban szerepeltünk- ez már a hatodik hét, amikor két tétmeccset is játszunk, az elkövetkező három és fél hét október közepéig hasonlóan alakul. Alig több mint két hónap alatt 18 meccset játszik a csapat. Fel vagyunk erre készülve?
- Ezért is vált szükségessé az idény közben a két argentin leigazolása. Így most már azt gondolom, hogy ezzel a kerettel nem lesz akadálya szerda-szombat menetrendnek. A bajnoki mérkőzéseinken, amelyek a rangsor elején vannak, nem fogjuk ennek kárát látni. Úgy érzem azonos tudású csapatokat tudunk majd pályára küldeni a meccseinkre. Ez az edzéseken az egymás elleni játékban is beigazolódik, hogy az azonos poszton szereplő labdarúgóink hasonló teljesítményt nyújtanak, és versenyhelyzet is kialakult.
Liga Kupa, őszi sorozat, C-csoport, 4. Forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion, 16.00
Játékvezető: Németh Ádám, asszisztensek: Márton Zsolt, Varga Ferenc
Harmadszor futunk neki ennek a párharcnak, hazai pályán egyértelműen a győzelem megszerzése a cél. Annál is inkább, mert számunkra fontos a Liga Kupa sorozat. Az elmúlt diósgyőri liga találkozót azért áldoztuk fel az eredményesség tekintetében, hogy feltérképezzük az ellenfelet, de sérültünk is nagyon sok volt. Most már lassan kezdünk kiegyenesedni, és az új igazolások is hozzá segítenek, hogy az ilyen sorozatterheléseket sikeresen tudjuk átvészelni, és célokat is tudjunk kitűzni. Szerdai mérkőzésen azokra számítok, akik amúgy is kevesebb lehetőséget kaptak vagy sérülésük miatt kiestek a ritmusból és fel kell őket hozni erőnlétileg a szombati meccsre, így vegyes csapattal fogunk szerepelni.
Támadószellemben fogunk focizni, három támadóval, kettő elől lesz, plusz egy mögöttük.
Terveink szerint Rojas és Charles is lehetőséget kap már szerdán a játékra.
Arra számítunk, hogy a vendégek már a szombati Tatabánya meccsre gondolnak és nem fognak kockáztatni. Ezért is van esélyünk a három pont megszerzésére. Nekünk amúgy is kicsit sok volt most a diósgyőri látogatásokból. Hazai pályán tartozunk annyival a szurkolóinknak, akik elkísértek minket, hogy legalább kiegyenlítsük az egyensúlyt és győzelemmel háláljuk meg.
- Augusztus 11-e óta –akkor Sopronban szerepeltünk- ez már a hatodik hét, amikor két tétmeccset is játszunk, az elkövetkező három és fél hét október közepéig hasonlóan alakul. Alig több mint két hónap alatt 18 meccset játszik a csapat. Fel vagyunk erre készülve?
- Ezért is vált szükségessé az idény közben a két argentin leigazolása. Így most már azt gondolom, hogy ezzel a kerettel nem lesz akadálya szerda-szombat menetrendnek. A bajnoki mérkőzéseinken, amelyek a rangsor elején vannak, nem fogjuk ennek kárát látni. Úgy érzem azonos tudású csapatokat tudunk majd pályára küldeni a meccseinkre. Ez az edzéseken az egymás elleni játékban is beigazolódik, hogy az azonos poszton szereplő labdarúgóink hasonló teljesítményt nyújtanak, és versenyhelyzet is kialakult.