Vereség a DVSC-től

A Szpari 2-0-ra kikapott a DVSC-TEVA csapatától a Liga Kupa utolsó csoportmérkőzésén. A DVTK Borsodi 2-1-re nyert, így a DVSC-vel együtt továbbjutottak.
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA 0-2 (0-1)
Liga Kupa, őszi sorozat, C csoport, 6. forduló
Nyíregyháza Városi Stadion, 2500 néző
Vezette: Szabó Zs., (Kispál, Agócs)

Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu - Perényi, Bagoly, Zaleh, Cornaci - Vukadinovics, Hegedüs, Minczér, Miskolczi (Sava, 57.p.) - Szilágyi (Moldovan, 57.p) George (Lippai, 67.p.)
Klubmenedzser: Révész Attila
DVSC-TEVA: Csernyánszki - Bernáth, Mészáros, Komlósi, Szűcs - Dombi, Vukmir, Kiss, Sidibe – Sztojkov (Kouemaha, 34.p.) Kerekes (Czvitkovics, 62.p.)
Vezetőedző: Miroslav Beranek
Gólszerző: Sidibe 6.p., Kouemaha 74.p.
Sárgalap: Vukmir 9.p., Bagoly 17.p., Komlósi 28.p., Miskolczi 34.p., Szilágyi, Komlósi egyaránt 50.p., Kerekes 62.p., Hegedüs 74.p., Bagoly 87.p.
Kiállítva: Komlósi, Bagoly

A vendégek már a mérkőzés elején gólt szereztek, és a továbbiakban is ők irányították a játékot. Az első félidőben Szilágyi Norbert előtt adódott egy nagy helyzet, de a kapusba lőtt.
A Szpari a második félidőben az emberelőnyben sem tudta az akaratát ráerőltetni a bajnok csapatra. A hazai együttes a három csere után sem tudott újítani. A mérkőzés hajrájának kezdete előtt a DVSC még növelte is az előnyét.
Mivel a Diósgyőr 2-1-re nyert a Vasas ellen a Szpari kiesett a Liga Kupából.